Prihláška do LEAF Členstva (nad 18 rokov)

LEAF členstvo je snahou o vytvorenie komunity so spoločným cieľom prispievať k lepšiemu Slovensku. Hľadáme podporu ľudí, ktorí vedia prispieť finančne a svojím časom k rozvoju tejto myšlienky.

Viac informácií o podmienkach vstupu, výstupu nájdeš kliknutím na tento link alebo nám napíš email na membership@leaf.sk.

 

Osobné údaje

Každý člen sa registruje vlastným mailom.

Pracovný status

Sektor

Bol/a alebo teraz si v nejakom LEAF/GROWNi programe? Ak áno, v ktorom? Môžeš vyznačiť viaceré možnosti.

Máš záujem o viac info, resp. zapojenie sa do:

Informácie k členskému

Navrhi si výšku členského (napríklad 1% z tvojho hrubého príjmu).

{"id":"group","label":"FREKVENCIA PLATBY - vyber jednu z mo\u017enost\u00ed (uprednost\u0148ujeme mesa\u010dn\u00fa) ","data":[{"value":2,"preOpened":false,"disabled":true,"seasonId":1,"order":0,"content":"\u003Cspan\u003ELEAF \u010dlenstvo - Mesa\u010dne\u003C\/span\u003E"},{"value":7,"preOpened":false,"disabled":true,"seasonId":1,"order":1,"content":"\u003Cspan\u003ELEAF \u010dlenstvo - Ro\u010dne\u003C\/span\u003E"}],"selectableIds":[2,3,7],"required":true,"fullSelectedPath":true,"selected":null}

Súhlas so spracúvaním osobných údajov:

Vyjadrujem svoj súhlas na spracúvanie mojich osobných údajov skupinou LEAF (ďalej LEAF), s riadiacou organizáciou LEAF so sídlom na adrese Krajinská cesta 32, 921 01 Piešťany, Slovenská republika, IČO: 42264723, zapísanému v evidencii občianskych združení vedenom Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky pod číslom VVS/1-900/90-40088 za účelom:

Za účelom informovania o aktivitách LEAF-u, zasielania pozvánok na podujatia alebo podujatia tretích spolupracujúcich strán a kontaktovania s ponukami príležitostí v rámci LEAF-u, prípadne iných marketingový aktivít LEAF-u. Súhlasím, aby LEAF ako prevádzkovateľ tohto účelu, spracúval moje osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, kontaktné údaje, program / event o ktorý mám záujem. Svoj súhlas udeľujem na obdobie 5 rokov od dňa udelenia súhlasu. Súhlasím, aby ma LEAF za týmto účelom kontaktoval na uvedené kontaktné údaje a zároveň žiadam o poskytovanie takýchto informácií, materiálov a ponúk. Beriem na vedomie, že mám právo tento súhlas kedykoľvek odvolať, a beriem na vedomie informácie o spôsobe spracúvania a ochrany mojich osobných údajov.

Zároveň beriem na vedomie, že za účelom môjho členstva v LEAF-e  dochádza k spracúvaniu mojich osobných údajov tak, ako je uvedené v informácii o spôsobe spracúvania a ochrany mojich osobných údajov. Beriem na vedomie, že mám právo tento súhlas kedykoľvek odvolať.